Testy na frontendzie

Ten program powstał dla wszystkich, którzy tworzą kod frontendowy,
ale nie wiedzą jak go dobrze testować.

Dołącz do listy oczekujących i zgarnij świetne newslettery!

Ucz się
od Praktyków.

Ania Konopka

Senior Frontend Developer

Programuje od dziecka, a jako programistka front-end od 6 lat. W tym czasie startowała kilka projektów od zera, rozwijała produkty z których korzystały tysiące użytkowników i prowadziła zespoły jako Team Leader.

Na co dzień korzysta przede wszystkim z Reacta i TypeScriptu, ale nieobce jej są również Vue, React Native czy GraphQL. Obecnie Ania uczy front-endu, pisze bloga, prowadzi kanał na YouTube oraz występuje na konferencjach.

Po pracy uczy się języków (aktualnie szwedzkiego), czyta dużo książek i ogląda wyścigi Formuły 1.

Piotr Siemieniuk

Full-Stack Web Developer

Multipotencjalista z krwi i kości. Przez większość swojego młodzieńczego życia zaangażowany w wiele różnych pasji. Z programowaniem od 2014 roku, czyli od momentu rozpoczęcia studiów na Politechnice Lubelskiej.

Full-Stack Web Developer od 5 lat w branży. Swoją karierę rozpoczynał od technologii .Net uczestnicząc w promocji tych technologii w programie Microsoft Student Partner, angażując społeczność studencką w różne przedsięwzięcia. Przez 3 lata pracował w technologiach .Net, miał również krótki romans z frameworkiem Angular. Obecnie współpracuje z firmą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich rozwijając oprogramowanie do szkół, wykorzystując technologie takie jak React, Typescript, React Native, Node.js, GraphQL, Chimp.

Po pracy uczy się jak być minimalistą, rozwija swoją inteligencję emocjonalną poprzez medytację. Cały czas szuka nowych wyzwań, nowych pasji, stara się wykształcać nowe nawyki. Prowadzi kanał na YouTube, nagrywa TikToki, starając się pomóc w rozwoju programistycznym jak największej ilości osób.

Dlaczego warto?

Chcesz pisać testy, ale nie wiesz jak zacząć? Chcesz poznać odpowiednie narzędzia i nauczyć się dobrych praktyk? A może uważasz, że nie opłaca się tworzyć automatycznych testów dla frontendu?

Frontend to nie tylko inne technologie, ale też inny podział testów.

Testy jednostkowe, integracyjne, czy e2e czasem budzą kontrowersje. Wiele osób uważa wręcz, że nie ma na frontendzie miejsca na testy.

Mentorzy pokażą jak pisać testy w praktyce, a na końcu każdego modułu znajdziesz pracę domową.

Lista oczekujących

Zostaw nam swój adres email żeby nie ominęła Cię informacja o kolejnym otwarciu naszego programu.

Newsletter

Dołącz do społeczności testujących frontendowców, którzy otrzymują mail ze wskazówkami
jak pisać DOBRE testy. Mówimy o najlepszych narzędziach
i dzielimy się doświadczeniem z wielu projektów.

Poznaj
frontendowe testowanie od podszewki.

Kto za tym stoi?

Ola Kunysz

Założycielka Szkoły Testów

Tworzy oprogramowanie od kilkunastu lat.

Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Pracowała w wielu międzynarodowych projektach, od telekomunikacji, przez ubezpieczenia, po
e-commerce. Pomaga programistom pisać lepsze testy.

Nasze materiały

Webinar: Nie piszesz testów na frontendzie? Zobacz co tracisz! ZOBACZ

Jak pisać Test Driven Development (TDD) na frontendzie? ZOBACZ

Live: Napisz swój pierwszy test jednostkowy do aplikacji w React ZOBACZ